Tel: 722 003 208
Úvod Masáže Ceník O nás Fotogalerie

TANTRICKÁ MASÁŽ

tantra

Tantrická masáž využívá kombinace prvků relaxační masáže s tantrickými technikami za použití bioolejů. Je při ní maximálně využíváno spojení zdravotního účinku na fyzické tělo, díky vysoké relaxaci na emoční a psychickou úroveň. Tantra masáži bezprostředně předchází uvítací rituál, jež bývá energeticky velice silný a vzrušivý. Tantrická masáž počíná relaxační částí a je postupně laděna od periferie těla k intimním oblastem (joni, lingam). Zde je rozváděna sexuální energie do celého těla. Dochází tak ke zvýšené vnímavosti ke svému vlastnímu tělu. Při této části tantrické masáže je obzvlášť důležitý velice citlivý přístup masérky. Jen takto může klient cítit absolutní bezpečí, bezpodmínečné přijetí pod masérčinýma laskavýma rukama.

Za tajemstvím úspěchu kvalitní tantrické masáže je schopnost masérky být energeticky propojena s klientem, vycítit jeho potřeby, láskyplně na ně reagovat, být s ním s otevřeným srdcem.. Oba se pak dostávají do meditativního stavu.

Součástí tantrické masáže může být masáž třinácté komnaty přes anální otvor - u žen G-bodu a prostaty u mužů. Při těto části masáže často dochází k uvolnění psychiky a emocí, velká část lidí zažívá dosud nepoznané stavy vědomí. Samozřejmě tato oblast musí být masírována s mimořádnou šetrností a vnímavostí.

Po skončení masáže je dobré v relaxaci setrvat co nejdéle, důležitá rozhodnutí a shon raději odložit na později. Tantrická masáž má pak maximální účinky.

Přejeme hluboký zážitek.
Partneři:

_

_

Aliasy:
neznemasaze.cz
tantra-praha.cz
taomasazepraha.cz tantrickemasazepraha.cz
facebook

Valid XHTML 1.0 Transitional
TOPlist