Tel: 722 003 208
Úvod Masáže Ceník O nás Fotogalerie

TAOISTICKÁ MASÁŽ

tantra

Taoistická masáž je práce s energetickým tělem, poskytuje příležitost uvědomit si vlastní energetickou podstatu skrze svou sexualitu. Tímto uvědoměním si své podstaty dostáváme možnost s touto podstatou pracovat. Techniky taoistické masáže obsahují celou škálu technik práce s tělem, sexualitou a vědomím.

Masáži předchází otevřená konzultace, při které si stanovíme hranice, ve kterých se budeme pohybovat a formulujeme záměr – Váš cíl. Masáž začíná posvátným rituálem, při němž se přijímající odevzdá s důvěrou dávajícímu. Následuje úvodní otevření sedmi energetických center (čaker) v lehu na zádech. Poté se přijímající otočí a dávající pracuje postupně na všech částech zadní strany těla. Mimořádná pozornost je věnována páteřnímu kanálu. Zprůchodnění této cesty je důležitým pilířem pro práci s energií, zejména pak přípravy pro VELKÝ TAH. Rovněž plnou pozornost věnujeme přední části těla.

Masáž končí intenzivním třením joni (perly) či lingamu (nefritového stvolu). Otevřením a zprůchodněním energetického páteřního kanálu često dochází k uvolnění starých dávno zapomenutých traumat ve formě různých emocí (pláč, vztek, pocit viny, u žen stud apod.). Po několikerém opakování takovéto práce se svou vlastní sexuální energií dochází k hlubokému transformačnímu procesu rozšířeného vědomí, k energetické jednotě.
_

_

Aliasy:
facebook

Valid XHTML 1.0 Transitional
TOPlist