Tel: 722 003 208
Úvod Masáže Ceník O nás Fotogalerie

ZDRAVOTNÍ MASÁŽE

zdravotni

ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ
Působí velice kladně na nervový systém. Jedná se o relaxační masáž, jejíž podstatou je obnovit proudění v energetických drahách v lidském těle a nastolení rovnováhy nervového systému. Udržuje organismus v plné síle. Je zaměřena na meridián močového měchýře, který vede podél páteře. Vyskytují se na něm akupunkturní body všech orgánů v těle.
        90 min ...1050,- Kč
LYMFATICKÁ MASÁŽ
Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika ovlivňující lymfosystém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh. Může být kombinována s lymfatickými a fyzikálními terapiemi a cvičeními.
        60 min ...650,- Kč
      120 min ...1300,- Kč
HAVAJSKÁ MASÁŽ Lomi-Lomi
Je označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hand (laskavé ruce). Používáme u ní velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Havajská masáž má velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech a je předávána z generace na generaci. Zaměřuje se nejen na aspekt fyzický a psychický, ale zároveň také na aspekt energetický a duchovní.
        60 min ...800,- Kč
        90 min ...1200,- Kč
INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY
Jedná se o jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Ulevuje od napětí a stresu. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na bolesti hlavy a očí, napětí ve svalech krku a ramen, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody, zbavuje obrovské psychické zátěže. Po Indické atistresové masáži se budete cítit jako znovuzrozeni.
        30 min ...350,- Kč
BREUSSOVA MASÁŽ
Je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Současně je to i příjemná energetická a relaxační masáž, kterou je vhodné provést jak před, tak i po ošetření klienta. Posunuté bederní nebo hrudní obratle mohou být často bezbolestně uvedeny do správné polohy.
        30 min ...350,- KčPartneři:

_

_

Aliasy:
neznemasaze.cz
tantra-praha.cz
taomasazepraha.cz tantrickemasazepraha.cz
facebook

Valid XHTML 1.0 Transitional
TOPlist